Avengers: Infinity War’un Karakter Posterleri Yayınlandı!

0
578

Marvel tarafından günümüze kadar yapılan en büyük film olacağı bilinen Avengers:Infinity War 49 gün sonra sevenleriyle birlikte olacak. Dün yayınlanan kısa video ile filme az zaman kalmasını vurgulayan Marvel, şimdi ise Entertainment Weekly aracılığıyla film karakterlerine ait kapak görsellerini yayımladı. ABD’nin en ünlü dergilerinden biri olan Entertainment Weekly, buna benzer filmler için sürekli yayınladığı özel ve gerçek içerikler ile biliniyor.

Avengers: Infinity War’un karakter posterleri yayınlandı.

16 ile 23 Mart tarihleri arasında yayınlanacak dergi, 15 farklı görsel kapak içermekte. Bu kapaklarda Avenger: Infinity War’da yer alacak karakterleri görüyoruz.

Bize göre görseller arasında en dikkat çekeni yeni zırhıyla Tony Stark yani Iron Man oldu. Uzun bir süredir konuşulan Model-Prime zırhını kullanacağını da bu kapakla beraber doğrulamış oldu. Şekilden şekile girebilen bu zırh, bir çok farklı silaha dönüşebilmekte. Çizgi romanlarda da Iron Man’in en güçlü zırhları arasında yer almaktadır. Diğer karakterleri de aşağıdan görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.