Hollywood aktörler aleminin en çok kazanan ve en ünlülerinden biri olan Vin Diesel, herkesin kalbine taht kuran
Hızlı ve Öfkeli serisiyle beraber tanınırlığını oldukça yükseltti. Her dönem yaptığı güzel filimler ile sevenlerinin karşısına çıkan oyuncu, Dominic Toretto karakteriyle Hollywood tarihine geçti diyebiliriz. Eminim ki bir çoğunuz bilmese de Vin Diesel, Marvel sinematik evreninde Groot karakterini seslendiren oyuncu, bu defa kişisel Instagram adresinden Thor ile alakalı paylaşım yaptı.

2010 yılında Porto Riko’da tanıştıklarını söyleyen Vin Diesel, Thor karakterini oynayan ünlü oyuncu Chris Hemsworh’ün ne kadar iyi birisi olduğunu dile getirdi. Marvel evreni içerisinde aynı ekipte oynamayı hiç hayal etmediğini söyleyen ünlü oyuncu, açıklamanın en son kısmında
Avengers Endgame filmini görmek için kimin heyecanlandığını sordu.

Thor ve kendisinin 2010 yılında Porto Riko’da tanıştığını söyleyen Diesel, Chris Hemsworth’ün ne kadar iyi biri olduğuna dikkat çekti. Marvel çatısı altında aynı ekipte olmayı hiç hayal etmediğini söyleyen oyuncu, sonrasında hayranlarına Avengers Endgame filmini görmek için kimin heyecanlandığını sordu.

Avengers Endgame filminde Groot karakterini de öldüren Thanos, bakalım yeni filmde kahramanlarımıza karşı nasıl bir savaş verecek? Sonsuzluk taşları ve eldiveni sayesinde evrenin yarısını öldüren Thanos’un, bu filmde öleceği ön görülüyor. Ancak Marvel senaristleri, sürpriz bir kararla Thanos’u canlı tutmak da isteyebilir. Son filmiyle hayranlarının aklında soru işaretleri bırakan yapımcıların neler planladığını merak ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.