World of Tanks dünyasında son zamanlarda bir çok gelişme oldu. Öncelikle Mart ayı içerisinde yenilenen HD haritaların oyunda yer almasıyla beraber, Glacier isimli yeni bir harita da oyuna eklendi. Bunların yanı sıra grafiksel olarak da yenilenmiş olan World of Tanks, 1.0 güncellemesiyle grafik kalitesini gözle görülür bir şekilde arttırdı. World of Tanks oynamaya ara verdiyseniz veya hiç oynamayıp ilgimi çekiyor diyorsanız, kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

World of Tanks oyuncuları için yeni bir tank daha getirdi.

Oyunda yer alan son gelişme, başlıkta belirttiğimiz gibi Centurion MK 5.1 adlı Avustralya Ordusu’na ait bir tankı oyuna eklemesi oluyor.

Yapımcıların açıklamalarına göre bu tank, Avustralya Ordusu’nda 1950-1970 yılları arasında bir standart olarak kullanılıyordu. Tank, oyundaki İngiliz Centurion MK. V. ile karşılaştırıldığında geliştirilmiş ön zırh, geliştirilmiş makineli tüfek ve daha güçlü motoru ile farkını ortaya koyuyor.

Oyundaki yenilikleri son birkaç ay içerisinde üst seviyeye çıkaran World of Tanks, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde İtalyan kaleci Gianluigi Buffon’u da oyuna dahil etmişti. Yeni tankın tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.