BLAST Pro Series Çok Yakında Türkiye’de!

0
466

Dünyaca ünlü Counter Strike Turnuvası 23 Haziran’da İstanbul’da!

Dünyaca ünlü Counter Strike turnuvası BLAST Pro Series 23 Haziran 2018 tarihinde Ülker Etkinlik ve Spor Salonunda düzenlenecek. Dünyanın en iyi 6 espor takımı, BLAST Pro Serserin i konik kupasını ve 250.000 USD‘lik ödül havuzunu paylaşmak için İstanbul’da bir araya geliyor. espor tutkunlarına unutulmaz bir gün yaşatacak olan ve Türk takımı Space Soldiers’ın da mücadele edeceği etkinliğin biletleri 2 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak.

Dünyanın en iyi 6 espor takımı karşılaşacak

Ülker Etkinlik ve Spor Salonunda düzenlenecek olan BLAST Pro Series’de dünyanın en iyi espor takımlarıyla birlikte Türkiye’nin gururu Space Soldiers da yer alacak. Turnuvaya katılacak olan espor takımları: SK Gaming (dünyanın en ünlü Brezilyalı espor takımı), FaZe Clan (Major finalistleri ve dünya sıralamasının 1.si), Space Soldiers (WESG Dünya İkincisi, Türk Yıldızlar), Astralis (Major 2017’nin Şampiyonları), Efsanevi Ninjas in Pyjamas ve 2018 Major’un şampiyonu Cloud9 (Türk asıllı oyuncu Tarık ile birlikte)

Bilet Satışları 2 Nisan’da Başlıyor!
BLAST Pro Series 22 – 23 Haziran tarihlerinde, önce grup maçları olarak başlayacak ve finaller Ülker Etkinlik ve Spor Salonunda, 23 Haziran Cumartesi günü oynanacak. 23 Haziran’da yapılacak finaller için biletler, www.mobilet.com adresinde, 2 Nisan saat 13:00’ten itibaren satışa sunulacak.

Seyircilerin, uluslararası Counter-Strike idollerini hızlı, tempolu ve ilgi çekici bir form atta birbirlerine karşı oynadıklarını görecekleri aksiyon dolu bir organizasyondur. Bonus şov maçları ve heyecan verici arena eğlenceleri hem çekirdek hem de yeni espor hayranları için unutulmaz bir deneyim sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.