Geçtiğimiz hafta Shenmue 1 ve 2’nin çıkacağını duyuran Microsoft Store, bu sefer de Darksiders 3’ün çıkış tarihini duyurdu. Micorsoft’un açıklamasına göre oyun 27 Kasım 2018 tarihinde sevenleriyle buluşacak. THQ Nordic tarafından dağıtımı yapılacak olan oyunun çıkacağı tarihler yetkililer tarafından açıklanmamıştı. Darksiders 3, herkesin sevdiği aksiyon serisi Darksiders’un devam oyunu şeklinde piyasaya sürülecek. İlk oyunda mahşerin dört atlısından birisi olan War ile, ikinci oyununda da ise Death ile bir serüvene katılmıştık. Şimdi de Fury ile kaldığımız yerde devam edeceğiz.

Darksiders 3 çıkış tarihi 27 Kasım 2018!

Oyunun açıklaması ise şöyle;

  •  Dünya’daki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi düzeltmek için kırbacına ve büyüsüne güvenmek zorunda kalan büyücü FURY’yi kontrol edin!
  •  FURY’nin büyüsünü kullanarak onun her biri yeni silahlar, hareketler ve yer değiştirme kabiliyetleri sunan çeşitli formlarını ortaya çıkarın.
  •  FURY’nin hikayede ilerlerken gizemleri su yüzüne çıkarmak için mekanlarda bir ileri bir geri gittiği açık uçlu, yaşayan, serbest oyun dünyasını keşfedin.
  •  Yedi Ölümcül Günah’ı ve mistik yaratıklar veya bozunmuş varlıklar gibi hizmetkarlarını alt edin.
  • Darksiders’daki sanat tarzı karşısında ağzınız açık kalsın: oyuncuyu cennetin yüksekliklerinden alıp cehennemin derinliklerine götüren, savaş ve çürümüşlüğün harap, doğanın istila ettiği, bir felaketin sonrasını betimleyen geniş ortamlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.