Fortnite Artık İOS’da Karşınızda.

0
847

Bildiğimiz üzere Fortnite oyun platformlarına ücretsiz olarak piyasaya sürüldü ve bir çok oyuncu kitlesinin ilgi odağı oldu. Buna nazaran PUBG ücretli olduğundan dolayı bir çok oyuncu Fortnite tercih etti ve severek oynuyor. Yakın zamanlarda PUBG mobile sürümüne uyumlu oyununu piyasaya sürerek bir çok oyuncuyu mobil ortamda da kendi tarafına çekmeyi başardı.

Epic Games’in PC, Mac ve konsol platformlarında on milyonlarca oyuncunun severek oynadığı çevrimiçi PvP hayatta kalma oyunu Fortnite bugünden itibaren iOS işletim sistemli mobil cihazlarda da oynanabilecek.

Oyunun iOS sürümü PC, Mac ve konsol sürümleriyle aynı haritalara, aynı oynanış mekaniklerine, içeriğe ve haritalara sahip. Bu da oyunu herhangi bir platformda oynayan oyuncuların mobil sürüme çok kısa sürede alışmasına imkân tanıyor. Fortnite’ın tüm sürümlerinin aynı güncellemeleri alacağını belirten Epic Games, oyunun Android cihazlara da yakın zamanda geleceğini açıkladı. Mobil cihazlar için Bluetooth kontrolcü desteği eklenmesi de şirketin planları arasında.

Oynaması tamamen ücretsiz olan Fortnite Battle Royale’in iOS sürümü https://itunes.apple.com/us/app/fortnite/id1261357853 adresinden indirilebilir. Fortnite Battle Royale’i oynamak için iOS 11 işletim sistemli iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 veya daha yeni bir cihaz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.