Oyunun bu yeni güncellemesinde yeni karakterler, yeni silahlar ve 50 vs 50 takım savaşlarının imkanını sunmaktadır. Epic Games’in on milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan çevrimiçi PvP hayatta kalma oyunu Fortnite’ın V3.5 güncellemesi, oyuncuların bir süredir beklediği özelliklerin yanında pek çok sürprizi de içinde barındırıyor.

Haftalık güncellemeyle oyuna eklenen özelliklerden ilki Battle Royale moduna gelen Portatif Kaleler. Nadir bulunan bir eşya olan Portatif Kale’den 5 tanesini çantada taşımak mümkün. Küp şeklindeki Portatif Kale atıldığında, düştüğü yerde anında bir kale ortaya çıkıyor. Metalden yapılan ve 3 katlı olan bu kaleler kritik anlarda hayat kurtaran birer sığınak olacak.

Bu yeni gelen güncelleme ile günlük görev yapma imkanı sunulmuştur.

Fortnite’ın V3.5 güncellemesi bunların yanında pek çok yenilik ve değişiklik getiriyor. Güncellemeyle ilgili ayrıntılı bilgi için http://www.epicgames.com/fortnite/tr/news/v3-5-pat… adresini ziyaret edebilirsiniz. PC, PlayStation 4, Xbox One, Mac ve iOS platformlarında tamamen ücretsiz olarak oynanabilen Fortnite Battle Royale’i indirmek için http://www.epicgames.com/fortnite/tr/ adresini ziyaret edin.

Aşağıdaki videoda portatif Kale’nin tanıtım videosunu görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.