GamerStop’un ilk Kurumsal Yapısı Hayata Geçiyor!

0
162

2017 yılından beri sadece Sosyal Medya ve GamerStop.net adresi üzerinden faaliyet gösteren Gamer Stop güzel bir teklif gelmesi sonucu Gaming Cafe’si hayata geçmiştir. Uzun zamandır sessizliğimizi bozarak güzel bir çalışma ortaya çıkardık.

Şuan Gaming Cafemizde 10 adet gaming bilgisayar 20 adet orta seviye bilgisayar bulunmaktadır. Oluşturduğumuz sistem sayesinde tüm oyunlar siz oyun oynamaya başlamadan en güncel hali ile karşınıza cıkacaktır. Güncel piyasa da oynanan tüm oyunlar sistemimiz de bulunmaktadır. Lag, kasma sorunu ve benzeri sorunlar olmaksızın hepsini dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Sırada turnuva düzenlemeleri var!

Biliyoruz ki artık bir çok oyunun ESL gibi çeşitli turnuvaları mevcut. Biz de kendi bünyemiz altında sizin takımlarınıza bu coşkulu rekabeti ve turnuvayı kazanan arkadaşlarımıza da hem kendilerini kanıtlama fırsatı ve turnuvanın başında ki ödülleri kazanma imkanı sunacağız.

Eğer kendinizden emin bir takım veya arkadaş grubuna sahipseniz, İnstagram sayfamız ve GamerStop.net adresi üzerinden bizi takip etmeye devam edin. Instagram sayfamıza BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden elimizden geldiği kadar zaten tüm teknolojik alanlarda sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Bu desteğimizi fiziksel olarak bir yapıya çevirmiş olduk 🙂

Çalışmalarımızı resimleri paylaştıkça ne kadar uğraştığımzı daha net anlayacaksınız.Atamızıda baş köşemize koymasak olmazdı.

Emektarlardan son bir kareyide ekliyip yazımızı noktalıyoruz 🙂

Gaming Cafe’mizin konumu:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.