H1Z1 Auto Royale Moduyla Beraber Bedava Oluyor!

0
995

H1Z1 bedava oluyor! H1Z1 bir kaç sene öncesine kadar oldukça ilgi görmüş ve oyuncular tarafından çok popüler bir hal almıştı. Fakat son bir kaç sene içerisinde bu popülerliğini yitirip ve koltuğunu diğer oyunlara kaptırdı. Hayatta kalma oyunlarını ilk olarak Dayz ile ilgi çekmeye başlamıştı ve devamında steam üzerinden birçok hayatta kalma temalı oyun türemiş ve yayılmıştı. Şu an Steam üzerinden oynanan en çok oyuncu kitlesine sahip oyun PUBG olduğunu herkes biliyor. Nitekim H1Z1 kan kaybettikçe PubG’nin durdurulamaz bir şekilde yükseldiğine şahit olduk. İşte tüm bu gidişat sonrası yapımcılardan oldukça kritik bir hamle geldi.

H1Z1’in bedava olacağı açıklandı!

H1Z1, Auto Royale modu ile birlikte bedava olacağı geçen günlerde resmi olarak açıklandı. Pasifik saatine göre 10:00’da bedava olacağı açıklanan oyun, bu açıklamaya göre Türkiye saati ile 22:00’da bedava olacak.

“H1Z1’in bugünden itibaren bedava olacağını açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Bu karar neticesinde Battle Royale ve Auto Royale modlarının daha fazla oyuncuya ulaşması sağlanacak ve H1Z1’in en çok izlenen eSpor yapımı olması için zemin hazırlayacak.” açıklamasını yapan oyunun genel yönetmeni Anthony Castore, ayrıca oyunu daha önce ücret karşılığı alan oyunculara ek paketler verileceğini de belirtti.

Verilecek içerikler şu şekilde olacak;

Gasrunner Hoodie
Bloom Survivor T-Shirt
Splinter Camo ARV
10 Victory Crates
10,000 Skulls

Fakat kafa karıştıran bir diğer detay ise bedava olması ile ilgili yayınlanan videoda sadece Auto Royale moduna yer verildi. Dolayısıyla H1Z1 sadece bu mod için mi bedava olacağı büyük bir soru işareti olarak dedikodulara sebep oldu. Fakat genel yönetmen Anthony Castore’in açıklamasında herhangi bir mod ayrımı yapılmadığını da belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.