Kafa Topu 2, App Store’da PUBG’yi Geçti.

0
1167
Masomo tarafından uzun uğraşlar sonucunda hayata geçirilen ve Kafa Topu (Head Ball) efsanesinin devamı niteliğinde olan Kafa Topu 2, App Store Türkiye listesinde PUGB’yi geride bıraktı.

Akıllı telefon oyunları arasında uluslararası bir efsane yaratan gerçek zamanlı futbol oyunu Kafa Topunun devamı niteliğinde olan Kafa Topu 2, geçtiğimiz hafta sonu iOS ve Android cihazlar için yayınlandı. Yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgiyle karşılanan ücretsiz oyun, pek çok ülkedeki kullanıcılar tarafından indirildi.

Kafa Topunun temel oynanış dinamiklerini koruyan fakat bir güncellemeden çok daha fazlasını vadeden Kafa Topu 2, çok yakında yakalayacağı büyük başarılara bir yenisini ekledi.

App Store Türkiye listelerinde çıkışının ardından kısa bir süre geçmesine rağmen yükselişe geçen Kafa Topu 2, geçtiğimiz haftalarda küresel çapta yayınlanan PUBG Mobile oyununu geride bırakarak zirveye ortak oldu. Ücretsiz en popüler oyunlar listesinde 3. sıraya yükselen Kafa Topu ‘2, hızlı yükselişini sürdürüyor. Diğer taraftan Android’in uygulama marketi Google Play Store üzerinde de En Popüler Ücretsiz Oyunlar listesinde ilk 10’a girmeyi başardı.

  Kafa Topu 2 ile ilgili video aşağıdaki gibidir.

Kafa Topu 2’yi ücretsiz bir şekilde indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.