Overwatch hayranlarının uzun süredir beklediği son güncelleme sonunda geldi. Oyun sektörünün en çok satış yapanlarından biri olan Overwatch’ta güncelleme ile yeni etkinlikler de başlayacak. Hazır olmanız gerek, çünkü yeni efsanevi kostümler barındıran kutular geliyor. Güncelleme ile birlikte Sombra, Lucio, Doomfist, Reaper, Mei, Winston, Moria ve Hanzo karakteri yeni görünüme kavuşacak. Ayrıca etkinliklerle beraber 60 yeni kozmetik ürüne oyuna gelecek. Bunlarla beraber yeni introlar, duygular, spreyler gibi yeniliklerde geliyor.

Overwatch’un yeni güncellemesi oyuncuları tarafından çok beğenildi.

Güncelle ile gelen bir diğer ekleme Retribution görevi geldi. Blackwatch görevi ile beraber oyun hikayesinde 8 yıl geriye gidiyoruz. Burada yüksek rütbeli Talon güçleriyle kıyasıya bir savaş yapıyoruz. Ayrıca bu sene karşımıza çıkan PvE göreviyle de dört oyuncuyla Co-op olarak oynama fırsatı sunuluyor. Bu PvE modunda kullanabileceğimiz karakterler ise McCree, Moira, Reyes ve Genji olarak belirtildi.

Yeni güncellemeyle beraber PvE modu için Venedik haritası da geliyor. PvP modunda ise yeni bir eskort haritası gelmiş olacak.

Biraz acele edin! Çünkü görev, PvE modu ve bazı kozmetik ürünlerine 30 Nisan tarihinden sonra ulaşılmaz olacak.

Yeni gelen skin’ler;

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.