Razer Kendi Gaming Store’unu Açıyor !

0
389

Razer Game Store, müşterilerini her bir satın alma işlemi için zSilver sadakat kredisiyle ödüllendirecek!

Yoksa Razer Steam platformuna kafamı tutacak? 

Oyuncular arasında lider yaşam tarzı markası olan Razer, bugün PC oyuncuları için yeni dijital mağazası olan Razer Game Strore’u hayata geçirdi. Küresel olarak tüm dünya için açılan dijital mağaza bugünden itibaren faaliyete geçti. Oyuncuların gamestore.razer.com adresinden erişebileceği Razer Game Store ile oyuncular binlerce dijital oyuna anında erişim sağlayabilecek ve her alışverişte ödüllendirilecekler. Oyun satın alımlarını Steam ya da UPlay kodu olarak seçmeleri de sağlanıyor. Razer’in oyun çevre birimleri, dizüstü bilgisayarlar ve yazılımlardaki küresel liderliğiyle Razer Game Store, oyuncular için genişleyen Razer ekosisteminin bir sonraki adımı olarak hizmet verecek.

Oyun alanlara özel ödüller!

Oyuncular Razer Game Store’dan oyun satın aldıklarında, özel tekliflere, Razer Game Store kuponlarına, RazerStore’dan indirimli Razer ürün satın alma fırsatı ve diğer birçok avantajlara erişebilecekler.

Buna ek olarak, oyuncular, kredi kartı işlemleri de dahil olmak üzere Razer Game Store’da her satın alma işlemi sonrası zSilver sadakat ödülleri kazanacak. Bunun yerine zGold ödemesi yapanlar ise daha fazla zSilver ödülü kazanabilecek.

● Sadece resmi olarak yetkilendirilmiş oyun anahtarların satılması – Razer, Razer Game Store’da satılan tüm oyunların tamamen lisanslı olduğundan emin olmak için birçok yayıncı ve geliştirici iş ortağıyla çalışmaktadır.

● Her satın alma için Razer ödülleri sağlama – Razer, oyuncuları zSilver bonusları, kuponları ve donanım indirimleri gibi benzersiz tekliflerle her seferinde ödüllendirmeyi taahhüt etmektedir.

● Razer Özel Promosyonları – Razer, özel olarak işaretlenen fırsatlar Razer’a özel büyük promosyonlar ve ödüller sunacaktır.

Bu oyunlar sadece% 50’ye varan indirime girmesinin yanı sıra 15 dolar indirim kuponu, iki kat zSilver ödülü ve RazerStore’dan alışveriş için ayrıca 10 dolar değerinde bir indirim kuponuna daha sahip olabilecekler. Ayrıca bu promosyon her hafta farklı dört oyun ile devam edecek. Detaylar için; rzr.to/RGSExclusives

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.