Yeni Battle Royale Oyunu Hyper Scape Duyuruldu!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yeni bir battle royale oyunu olan Hyper Scape duyuruldu. Oyunun tanıtımı, çeşitli oyun yayını platformlarında yapılmaya devam ediyor. Ubisoft’un, kısa süre içerisinde oyunu yayınlayacağı tahmin ediliyor.

Battle Royale oyunlarının popülaritesinin artmaya başladığı ilk zamanlardan bu yana birçok oyun şirketi, bu tip oyunları piyasaya sürmeye başladı. Battle Royale, genel olarak oyuncular tarafından sevildi ve piyasaya sürülen oyunlar, milyonlar tarafından oynanarak çeşitli rekorlar kırdı. Bu Battle Royale oyunlarının arasına bir hamle de Ubisoft’tan geliyor.

Gelen bazı iddialara göre merkezi Fransa olan oyun şirketi Ubisoft, kod adı ‘Prisma Dimensions’ olan ancak daha sonradan Hyper Scape olarak belirlenmiş Battle Royale oyununu yakın zaman içerisinde oyun-severlere sunacak. Bu iddiayı ortaya atan kişi oyun endüstrisinden yakın olarak tanıdığımız Dr. Disrespect.

İddia: Hyper Scape 12 Temmuz’da Açık Beta Olarak Sunulacak

Hyper Scape’in önümüzdeki hafta kapalı beta testlerine gireceği ve oyunun açık beta ve tam sürümünün 12 Temmuz tarihinde oyunculara sunulacağı gelen açıklamalar arasında yer alıyor. Oyun FPS türünde olacak ve hızlı, tempolu bir oynanış sunacak. Oyunun önce PC’ye daha sonra da konsollara geleceği iddia ediliyor.

İddia: Hyper Scape Yayıncılar İle Birlikte Tasarlandı

Oyun hakkında birçok çeşitli bilgi ortaya atılıyor. Bu iddialardan birisi; oyunun yayıncılar eşliğinde tasarlanıp geliştirilmiş olması. Bir diğeri ise oyunun daha önce eşi benzeri görülmemiş bir Twitch entegrasyonuna sahip olacağı yönünde. Breslau, oyunun kodunun önceden bazı yayıncılara, profesyonel oyunculara ve Youtuber’lara gönderildiğini ve oyuna davet edildiğini açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.