Yeni Call of Duty Modern Warfare Duyuruldu!!

0
125

FPS denince akıllara ilk gelen oyun serilerinin başını çeken Call of Duty serisi, her sene olduğu gibi bu sene de oyuncuların karşısına çıkacak. Özel bir etkinlikle birlikte oyunu tanıtan ActivisionE3 2019‘u beklemeden Call of Duty: Modern Warfare‘ı oyunculara gösterdi. Mekaniksel anlamda diğer Call of Duty oyunlarına benzeyen yapım, yine satışlarda başarı elde edecektir. Diğer bir yandan oyunun hikaye modu da ilgi çekici bir başka unsur oldu. Bir önceki oyunda hikaye modunu es geçen Activision, bu kez bu açığını kapatacak gibi gözüküyor.

Captain Price’ın yer aldığı yeni Call of Duty Modern Warfare fragmanı yayınlandı.

Yeni Call of Duty Modern Warfare fragmanı daha önceden belirtildiği saate yayınlandı. Fragmanın yayınlaması ile beraber, yeni oyun ile ilgili bir takım bilgileri oyuncularla paylaşan Activision, aynı zamanda efsanevi MW serisini 25 Ekim 2019‘da yeniden başlatıyor.

Captain Price’ın ”Kurallar Değişti” cümlesiyle başlayan fragmanda bizleri serinin diğer oyunlarından aşina olacağımız savaş sahneleri karşılıyor. Yeni oyun ile beraber efsanevi seriyi yeniden başlatacak olan Activision, ayrıca daha önceden belirtiğimiz gibi modern terörizme odaklanıyor.

Oldukça gerçekçi ve göze hoş gelen grafikler ile beraber aksiyonun dibine vuracağımız yeni CoD oyunu, aynı zamanda 4K ve Ray Tracing desteğine de ev sahipliği yapacak.

Yeni Call of Duty Modern Warfare

Bakalım geliştiriciler, yeni Call of Duty oyunuyla birlikte seriye ne gibi yenilikleri temel olarak getirtecek? Temasıyla oyuncuları kendine çeken yeni yapım, heyecanla bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.