Crytek İstanbul, Yeni Geliştirici Bulmak İçin İş İlanı Açtı.

0
347

Son dönemlerde eskisi kadar video oyun dünyasında etkin olamayan Crytek’in, şu sıralar Hunt: Showdown isimli oyun üzerinde çalıştığını biliyoruz. Yer yer Battle Royale türüne ait mekanikleri oyunculara sunan yapım, özgün içerikleri sayesinde kendini diğer hayatta kalma oyunlarından sıyırıyor. Ancak bazı ülkelerdeki ofislerini kapatma kararı alan Crytek, İstanbul ofisini hala açık tutmayı başardı. Şimdi ise Crytek İstanbul’un resmi Facebook hesabından yayınlanan bir gönderide, firmanın ülkemizden geliştiriciler aradığı ortaya çıktı.

Crytek İstanbul, geliştirici aramak için iş ilanı açtı

Firmanın hangi proje için geliştiriciler aradığını bilmiyoruz. Fakat belirtilen pozisyonlara bakılırsa, Crytek’in oyun geliştiricisi aradığı belli oluyor. Belki de firma, Hunt: Showdown’ı ülkemizde yerelleştirmek için yeni geliştiriciler arıyordur.

Firmanın yayınladığı gönderi ise şöyle,

Crytek İstanbul Ofisi Yeni Kahramanlarını Arıyor!

Açık pozisyonlarımız;

– Art / Animation

-Animator / Senior Animator

– 3D Artist

– Programming / Engineering

– Software Development Engineer

– Network Operations Engineer

– Design / Content

– Web Developer

Crytek İstanbul’da kariyer hedefleyen adaylar www.crytek.com/career/offers/overview/istanbul adresinden açık olan güncel pozisyonları takip edebilirler. İşe alım süreci için adaylar bu adreste yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.