GRAFIK YENIDEN ICAT EDILDI

NVIDIA Turing mimarisi tarafından desteklenen GeForce RTXTM 2080 size akıl almaz düzeylerde oyun gerçekçiliği, hız, güç verimliliği ve sürükleyicilik sunar. Grafik yeniden icat edildi.

NVIDIA Turing

NVIDIA TURING

GeForce® RTX grafik kartları Turing GPU mimarisi ve yepyeni RTX platformuve yepyeni RTX platformu tarafından desteklenmektedir. Böylece, hem önceki nesil grafik kartlarının 6 katına kadar performans elde edersiniz hem de oyunlarınız gerçek zamanlı ışın izleme ve yapay zeka ile desteklenir.

  • 6 KATAKADAR DAHA HIZLI PERFORMANS
  • OYUNLARDAGERÇEK ZAMANLIIŞIN İZLEME
  • YAPAY ZEKAYLAGÜÇLENDIRILMIŞÜSTÜN GRAFIKLER

DÜNYANIN İLK IŞIN İZLEME TEKNOLOJİLİ OYUN GRAFİK KARTI

eni nesil oyun dünyasında her şey gerçekçilikten ibarettir. Modern, hiper gerçekçi grafikler sunan eşsiz gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisiyle GeForce RTX 2080 , diğer grafik kartlarının çok ilerisindedir.

TASARIM YENİDEN İCAT EDİLDİ

Üretim aşamasında hız artışı sağlanan GeForce RTX 2080 Founders Edition grafik kartı, maksimum hız aşırtma için yeni nesil 8 fazlı bir güç kaynağı, ayrıca son derece serin ve sessiz bir performans için yeni bir buhar bölmesiyle birlikte çift eksenli 13 bıçaklı fanlar barındırır.GeForce RTX 2080 Graphics Card

GeForce RTX 2080 Türkiye fiyatı, 12 Bin TL’ye ulaşıyor!

Bu ekran kartları için ön siparişlerin açıldığı mağazalardan birisi de, Vatan Bilgisayar oldu. Gigabyte, Msi ve Asus olmak üzere üç farklı üreticinin RTX 2080 ve RTX 2080 Ti ekran kartları için Türkiye’den ön sipariş vermek mümkün.

GeForce RTX 2080 Graphics Card

Şu anda ön sipariş alınan en ucuz RTX 2080’in (  MSI GeForce RTX2080 DUKE ) fiyatı 7233 TL, en pahalı modelin ( ASUS GeForce ROG STRIX RTX2080-08G GAMING ) fiyatı ise 9032 TL. RTX 2080 Ti’ın fiyatları ise çok daha yüksek.

Aşağıdaki linkten daha detaylı fiyatları kontrol edebilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/arama/rtx-2080/

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.