Meizu’dan Neon Işıklı Bluetooth Kulaklık

0
333
Çıkardığı yeni akıllı telefonlar ile isminden bahsettirmeye başlayan Çinli Meizu firması günümüzde rövaşta olan ve hızla yayılan Bluetooth kulaklık ile karşımızda. ‘Halo’ olarak adlandırılan Bluetooth 4.1 teknolojisini barındıran yeni kulak içi kulaklıklar, neon renkleri ile oldukça fütüristik bir hava taşıyor. Kırmızı ve mavi renk seçenekleri bulunan cihaz, ışıklarını kullanmanız halinde 5 saat boyunca dayanabiliyor. Işıksız kullanımda ise bu süre 15 saati bulabiliyor.

Şarj süresi 1 buçuk saat olan bu şık cihaz, bükülebilir ve son derece esnek cam benzeri bir yapı kullanıyor, yani o kabloları bozmak oldukça zor. Halo’nun kontrol mekanizmasına gelirsek ışıkları açıp kapamanız için bir tuş, ses kontrolü ve kontrol anahtarı standart olarak bizleri karşılıyor. Ayrıca kullanacağınız ışığın seviyesini, yoğunluğunu kontrol edebilmeniz için akıllı telefon uygulaması yeterli oluyor.

Satış fiyatına da gelecek olursak 158 $ olarak belirlenmiş. Sadece Avrupa da satışına başlanan ürünün ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmemektedir.

Kırmızı mı? Mavi mi? Yorumu sizlere bırakıyorum 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.